Elektronická registrace do kurzu či semináře FAČR

Kurzy Fotbal.cz

Registrace ke kurzu Doškolení UEFA A; Trenér mládeže UEFA A; UEFA PRO, online, Praha

15.12.2022 15:00 - 15.12.2022 21:00
Online - ZOOM, online, Praha
Cena kurzu: 400,- Kč
Kredity: 7

Kontaktní osoba:
Zeithammerova Lucie, vzdelavani@fotbal.cz
Tento přihlašovací odkaz je pro členy UČFT, kteří se hlásí na hlavní doškolení zaměřené na mládež.

Seminář je určen pro ty, kterým končí licence v roce 2022, pro případné další zájemce budeme nabízet stream na facebooku Úseku trenérů .

Členové UČFT mají zvýhodněnou cenu doškolení. Po přihlášení Vám na Vámi uvedený email přijde odkaz, který musíte potvrdit a tím budete na doškolení přihlášeni. Často se stává, že email spadne do spamu či hromadné pošty, proto prosím hledejte i tam. Online doškolení zaměřené na mládež, pro trenéry UEFA A; Trenér mládeže UEFA A; UEFA PRO licence. Linky na přihlášení na platformu ZOOM Vám budou zaslány v týdnu před doškolením na Vámi uvedený email při registraci. Doškolení je oba dva dny od 15,00 do 21,00 online a prosíme trenéry, aby se připojili přes počítač, ne přes mobil, kvůli kvalitě a přehlednosti videí. Doporučujeme internetové připojení kabelem nebo vyhledání velmi kvalitního wifi připojení. Pro přihlášení je požadováno připojení s kamerou pro kontrolu účasti.
Účast na doškolení je podmíněna počtem 15ti kreditů, kontrolu můžete provést na webu na tomto odkazu : https://trenink.fotbal.cz/adresar-treneru-rozcestnik/p296 . Za absolvování tohoto semináře na ZOOM získáte 7 kreditů do dalšího tříletého doškolovacího cyklu.
Prodloužené průkazy Vám budou zaslány poštou v průběhu ledna na adresu , kterou máte uvedenu v naší databázi, prosíme o kontrolu opět na webu.

Případné dotazy zasílejte na vzdelavani@fotbal.cz .

Registrovaná osoba

Požadované údaje o registrované osobě jsou nezbytné pro proces certifikace a případné vystavení trenérské licence.

Fakturační Údaje